Данілов натякнув, чому у Словаччині відмовилися від підтримки України

Секретар РНБО Олексій Данілов переконаний, що вплив російської агентури у Словаччині — шалений. Результати місцевих виборів підтверджують, що РФ намагається роздмухувати ситуацію в Європі.

Про це Данілов сказав в ефірі телемарафону.

На його думку, у світі зараз існує певний розподіл країн. Частина демократичних держав, які підтримують права людини, свободу слова, розуміють цінності, вони підтримують Україну. Водночас на бік Росії стали всього близько 7 держав. Але є й ті, які хочуть просто спостерігати.

“Є партнери, які починають потихеньку спостерігати чим все це буде закінчуватись. Чи багато таких країн? Ні, таких країн небагато”, – сказав секретар РНБО.

Данілов додав, що у Словаччині, де перемогла антиукраїнська сила, вплив російської агентури дуже великий.

“І я можу сказати, що це право вибору народу Словаччини, який зробив такий вибір. Але майте на увазі – вплив російської агентури в Словаччині просто шалений. Вони спочатку були в Празі, але за рахунок того, що їх там трохи “поганяли”, вони перебралися в Братиславу. І те що ми на сьогоднішній день бачимо – це вплив РФ, яка намагається роздмухувати ситуацію в Європі”, – сказав Данілов.

Вибори у Словаччині

У Словаччині на виборах, за попередніми підрахунками голосів, перемогу здобула проросійська партія експрем’єра Роберта Фіцо.

Фіцо не приховує своїх симпатій до Кремля та звинувачує міфічних “українських нацистів і фашистів” у тому, що вони спровокували диктатора Путіна розпочати вторгнення, повторюючи неправдиві наративи РФ.

Після перемоги на виборах Фіцо заявив, що його країна має “більші проблеми”, ніж допомога Україні.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *