Цілі Путіна у війні проти України змінилися: західні ЗМІ розкрили задум диктатора

Президент Росії Володимир Путін планує спробувати зупинити підтримку України з боку США та Європи, використовуючи свої шпигунські мережі та нові технології.

Про це пише The New York Times.

“Наразі головна ціль Путіна у війні ― знизити підтримку України з боку Сполучених Штатів. І заради цього він готовий до різноманітних дій за підтримки російських спецслужб, зокрема до кампанії з дезінформації, втручання в суперечки всередині американського суспільства і, безперечно, у наступні президентські вибори у США”, – зазначає видання.

Низка опитаних NYT аналітиків запевняють, що вибори 2024 року мають для російського диктатора значно більше значення за всі попередні ― вони для нього фактично доленосні. Тож влада РФ зробить усе можливе, щоб ці вибори закінчились вигідно для неї. Не виключено, що для цього Кремль вдасться й до нових технологій на кшталт штучного інтелекту.

Зі слів аналітиків, Росія вже постійно здійснює інформаційні операції, спрямовані на очорнення політики НАТО і США, і, “ймовірно, нарощуватиме зусилля найближчими місяцями”. І проблема в тому, що наразі невідомо, які саме форми може мати цей вплив.

Нагадаємо:

Володимир Путін назвав тимчасову окупацію і оголошення про анексію Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей “історичною і доленосною подією”, а також сказав, звертаючись до жителів окупованих регіонів, що “ми – один народ і разом усе подолаємо”.

Радник Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що на сьогодні головним завданням для Путіна є замороження війни в Україні.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *