Відтепер до Херсона не зможуть потрапити військові, які не виконують там бойові завдання

Відсьогодні до Херсона не зможуть потрапити військові, які не виконують бойові завдання на території Херсонської громади, проте є винятки.

Про це у Facebook повідомив начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін, посилаючись на рішення Ради оборони Херсонщини.

“Крім цього, відсьогодні до Херсона не зможуть потрапити військові, які не виконують бойові завдання на території Херсонської громади”, – розповів він.

Однак Прокудін зазначив, що є виняток – це захисники й захисниці, які проживають у місті, перебувають у відрядженні, відпустці або проходять лікування.

Рада оборони Херсонщини також вирішила посилити роботу з мобілізації. Національна поліція отримала доручення активізувати роботу щодо розшуку осіб, які ухиляються від виконання військового обов’язку. Прокудін розповів, що на блокпостах перевірятимуть, чи не проігнорував військовозобовʼязаний отриману раніше повістку. Також на Раді оборони ухвалено рішення щодо суворіших заходів впливу на порушників комендантської години.

Прокудін додав, що також вирішили заборонити публікацію фото та відео, за якими можна точно визначити місце російського “прильоту”.

Нагадаємо, в бік Херсона їде величезна кількість паливозаправників: мер Мелітополя попередив про накопичення сил РФ.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *