“1+1 Україна” покаже документальний фільм “Щоденник Монастирського” з ексклюзивними відео з особистого архіву ексміністра внутрішніх справ

Цієї пʼятниці, 17 листопада, о 21:30 на “1+1 Україна” відбудеться премʼєра документального фільму “Щоденник Монастирського”. Це фільм-портрет присвячений колишньому міністру внутрішніх справ Денису Монастирському, який загинув в авіакатастрофі в Броварах 18 січня 2023 року.

Вперше на телебаченні ексклюзивно покажуть приватні відеощоденники Дениса Монастирського, які охоплюють період від першого дня повномасштабного вторгнення і розкриють маловідомі деталі роботи МВС і особисто Монастирського у цей період. 

У документальному фільмі близькі та колеги розкажуть, яким був Денис Монастирський, які рішення він приймав і як вони вплинули на перебіг подій. 

У “Щоденниках Монастирського” глядачі побачать інтервʼю дружини – Жанни Монастирської, мами Алли Монастирської, чинного міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка, а також ексклюзивний коментар президента України Володимира Зеленського. 

Над проєктом працювала команда продюсера Акіма Галімова. Авторка сценарію – Ганна Юрловська, режисерка – Дарія Саричева.

Не пропустіть премʼєру документального фільму “Щоденник Монастирського” 17 листопада о 21:30 на телеканалі “1+1 Україна”.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *