Як протидіяти спробам Росії влаштувати “Майдан-3” в Україні: відповідь Подоляка

Радник Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував заяву президента Володимира Зеленського про намір РФ влаштувати “Майдан-3” в Україні. За його словами, тут є три складові.

Про це він сказав в ефірі телемарафону.

“Три складові достатньо прості… Перше, це критичне мислення, що ти читаєш, навіщо ти це робиш… Друга складова, це прозорість в розмові держави, тобто відповідних осіб, з суспільством. Тобто якщо є складні питання… треба про це говорити і не боятися… І третя складова, це все ж таки приймати відповідно правильні управлінські рішення”, – заявив Подоляк.

Він зазначив, що на рівні держави є в нас певні інституції – контррозвідка та Сили спеціальних операцій, які відпрацьовують відповідно контрзаходи щодо того, щоб зменшити впливи тих чи інших публікацій.

“Є можливості проводити контрзаходи і на території Росії, відволікати увагу. Є можливості і тут превентивно це все зупиняти”, – наголосив радник ОП.

“Майдан – 3” в Україні: що відомо

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що Москва прагне посіяти розкол в українському суспільстві, створюючи “хаос” всередині країни.

Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош розповів, чи можливий в Україні третій “Майдан“, який прагне організувати Росія.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *