Матимете вигляд на 100 років: всього лише одна помилка призводить до появи глибоких зморшок

Звісно, з віком зморшки на обличчі з'являються у всіх. Однак буває, що глибокі недоліки шкіри можна побачити в зовсім молодому віці, коли вони ще не повинні бути. Чому так відбувається? Косметологи стверджують, що глибокі зморшки формуються через важливу помилку: неправильно підібрану подушку і позу для сну.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про кольори волосся, які додають віку.

Як пояснюють експерти, якщо ви звикли спати на боці, таке положення тіла призводить до застою лімфатичної рідини, що стає причиною появи глибоких зморшок у зоні носогубки, на лобі, верхніх повіках, а також може спричинити появу заломів у зоні декольте. Хоча найбільшої шкоди для нашого здоров'я все ж завдає сон на животі.

Якщо ви хочете якнайнадовше зберегти молодість шкіри обличчя і відтягнути час, коли на ньому з'являться глибокі зморшки, краще привчити себе спати на спині. Водночас важливо правильно підібрати подушку. Вона має бути лише 8-10 см заввишки. А якщо у вас м'який матрас, тоді можна брати трохи вищу.

Важливо також, щоб край подушки повторював вигин шиї. Найкраще, якщо це буде так званий анатомічний варіант, який “запам'ятовує” всі вигини вашого тіла і не втрачає форму протягом сну.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *