Кубок світу з біатлону: результати першого жіночого масстарту сезону-2023/24

У неділю, 17 грудня, на третьому етапі Кубка світу з біатлону-2023/24 у швейцарському Ленцергайде відбулася жіноча гонка з масовим стартом.

Україну в ній представляли одразу чотири біатлоністки: Анастасія Меркушина, Ірина Петренко, Юлія Джима та Христина Дмитренко.

Найкращою серед українок стала Джима, яка завершила гонку 19-ю. Петренко фінішувала 22-ю. Дмитренко, для якої це був дебютний у кар'єрі масстарт на рівні Кубка світу, стала 25-ю. Меркушина посіла 29-ту позицію.

Перемогла в першому масстарті біатлонного сезону француженка Жюстін Бреза-Буше. Другою стала шведка Ельвіра Еберг, а трійку призерок замкнула її сестра Ганна Еберг.

29. Анастасія Меркушина (Україна, 1+1+3+1) +4:29.0

Додамо, що сьогодні етап у Ленцергайде закінчиться чоловічим масстартом, де Україну представлятиме лише Дмитро Підручний. Початок – о 15:45 за київським часом.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.