“Баварія” зазнала сенсаційної поразки та відпустила “Баєр” у відрив на вершині Бундесліги (відео)

“Баварія” на власному полі програла “Вердеру” в матчі 18-го туру німецької Бундесліги. Поєдинок на “Альянц Арені” в Мюнхені завершився з рахунком 0:1.

Долю зустрічі вирішив єдиний гол. Його автором на на 59-й хвилині став півзахисник бременського клубу Мітчелл Вайзер.

Зазначимо, що за всю гру мюнхенці завдали 21 удар проти 8 у суперника (у площину воріт – 6:3). За очікуваними голами (xG) підопічні Томаса Тухеля також перевершили гостей – 1,48 на 0,50.

Огляд матчу “Баварія” – “Вердер”

Після цієї поразки “Баварія” (41 бал) залишилася на другому місці в турнірній таблиці Бундесліги. Чинний чемпіон Німеччини відстає від лідера “Баєра” на 7 очок, але має матч у запасі. “Вердер” (20 пунктів) піднявся на 12-ту позицію.

У наступному турі “Баварія” 27 січня на виїзді зіграє з “Аугсбургом”, а перед цим мюнхенці 24 січня вдома проведуть перенесений матч 13-го туру проти “Уніона”. Бременці ж 27 січня приймуть “Фрайбург”.

“Баєр” на останніх хвилинах вирвав вольову перемогу та зміцнив своє лідерство у Бундеслізі (відео)

“Мілан” здійснив яскравий камбек і здолав суперника в матчі 21-го туру Серії А (відео)

“Арсенал” із Зінченком знищив суперника та перервав триматчеву безвиграшну серію в АПЛ (відео)