"У них завдання": експерт пояснив, на що розраховує Росія протягом кампанії влітку

Росія робить ставку на те, щоб прорвати український фронт до осені. Росіяни обрали кілька напрямків, на яких намагаються досягти якихось "осяжних" результатів. Поки що виходить це в них дуже погано.
Про це в коментарі YouTube-каналу РБК-Україна заявив військовий експерт Михайло Самусь.
За словами Самуся, окупанти планують до осені прорвати фронт у будь-якому місці, щоб отримати можливість досягти чогось більшого за повільне просування. З цією метою окупанти обрали кілька напрямків.
На Сумському напрямку росіяни змогли трохи просунутися на територію України. Але головний тиск зараз на Донбасі - окупанти не полишають спроби окупувати Покровськ, зайти на Дніпропетровщину та вийти до Костянтинівки, Краматорська та Слов'янська.
Сумський напрямок: завдання росіян
На кордоні із Сумщиною, зазначив експерт, ситуація дуже схожа з тою, що склалася у травні минулого року на Харківщині. Як і у випадку з Вовчанськом, окупанти зайшли на вісім кілометрів на глибину 10-кілометровим фронтом, після чого російський наступ забуксував.
Росіяни вже зазнали великих втрат у спробах просунутися вперед. Але навіть попри це вони продовжуватимуть штурмові дії, оскільки російське вище командування вимагає від підлеглих просування та перемог. Мінімальна задача росіян на цьому напрямку - вийти на позиції, з яких можна впевнено обстрілювати Суми.
"Там близько 50 тисяч військ російських, тиснуть, щоб все ж таки була реалізована мінімальна задача. Це вийти на мінімальну дистанцію до міста Суми, щоб потім тероризувати прямими ударами артилерії та постійно руйнувати місто, не використовуючи дорогі балістичні ракети, тероризувати місцеве населення, створювати ілюзію, що там жити вже не можна й Україна відступає", - пояснив Самусь.
Донецький напрямок: ситуація
Донбас залишається для росіян основним напрямком удару. Вони реалізують тут кілька тактичних та стратегічних завдань:
- Дотиснути Покровськ;
- Вийти на адміністративний кордон з Дніпропетровською областю;
- Вийти в агломерацію Костянтинівка - Слов'янськ - Краматорськ;
- Окупувати Донецьку область в межах її адміністративних кордонів.