Жінка завагітніла двічі за тиждень і народила трьох дітей: як так сталося (фото, відео)

“Суперфертильна” мама завагітніла двічі за тиждень і народила трьох дітей одночасно.

У липні 2020 року вже вагітна дівчинкою Ді Мішель та її наречений Антоніо Лівінгстон були приголомшені, виявивши, що незабаром у них народиться трійня.

“Вагітність за суперфетації – це коли ви завагітніли, будучи вже вагітними, – пояснила 26-річна Мішель, фахівчиня з догляду за волоссям з Піттсбурга, штат Пенсильванія, у своєму одкровенні. – Це сталося зі мною”.

@deeandtplusthree My superfetation pregnancy did me right #WomenOwnedBusiness #OscarsAtHome #SeeHerGreatness #VenmoSpringBreak #triplets #superfetation #viral ♬ Reading Rainbow Theme Song – Reading Rainbow

І поки вона спокійно розповідала свою надзвичайну історію аудиторії з більш ніж 1,7 мільйона глядачів TikTok, мама багатодітної родини розповіла The Post, що плакала, як дитина, дізнавшись, що мимоволі зачала трьох малюків.

“Я запитала: “Ви серйозно? – сказала Мішель, яка заридала в обіймах коханого, дізнавшись новину. – Мені довелося побачити це на власні очі. І, звичайно, на УЗД було троє малюків”.

Ні вона, ні 29-річний Лівінгстон, професійний фотограф, не знали, що жінка може двічі завагітніти.

“Я дізналася, що вагітна, і подумала, що не зможу знову завагітніти, – зізналася косметологиня у своєму віртуальному зверненні, зазначивши, що не вважає за необхідне вживати профілактичних заходів, щоб уникнути бонусних дітей. – Я буквально сказала: “Все буде гаразд, якщо ми не використовуватимемо контрацепцію”.

Але безтурботна бешкетність її та Лівінгстона призвела до несподіваного подвійного удару.

“Через тиждень я пішла до відділення невідкладної допомоги, тому що мені було дуже боляче, – розповіла Мішель. – Я думала, що в мене стався викидень. Але з’ясувалося, що моя матка росла так швидко, тому що там ще двоє дітей. Якщо це сталося зі мною, це може статися з ким завгодно”.

Хоча суперфетація у людей зустрічається вкрай рідко – згідно зі звітом Клівлендської клініки за 2023 рік, підтверджених випадків лише 10, – це зовсім не рідкісне явище.

Але Мішель, у якої нещодавно народився хлопчик, розповіла, що виношування трійні – це захоплива, хоч і дика подорож.

“Мені подобається виховувати своїх дівчаток, – захоплювалася вона, зазначаючи, що її маленькі дами останнім часом почали говорити їй і Лівінгстону “Ні!” в унісон. – Їхні особистості розквітають, вони так добре поводяться і абсолютно люблять одна одну”.

@deeandtplusthree I wish these moment could last FOREVER #deeandtplusthree #babybonnets #triplets ♬ original sound – TRIPLETS Dee and T Plus Three

Однак Мішель закликає інших: “Будьте обережні і не дивуйтеся, якщо це станеться з вами”.

Нагадаємо, раніше жінка розповіла, що завагітніла двічі за 28 днів і народила обох дітей одночасно. Доньки Голлі й Дарсі з’явилися на світ у серпні 2020 року.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *