Міжнародний день педіатра: найкращі привітання у віршах, прозі, картинках, історія свята

20 листопада в світі святкують Всесвітній день педіатра. Святкування Дня педіатра нерозривно пов'язане зі святкуванням Всесвітнього дня дитини.

Читайте також: Всесвітній день дитини: найкращі привітання у віршах, прозі, картинках, історія свята

Історія свята

Вітання з Днем педіатра українські лікарі отримують 20 листопада, у Всесвітній день дитини. Цю дату обрали не випадково, адже 20 листопада 1959 року Генеральна асамблея ООН ухвалила Декларацію прав дитини, а 1989 року — Конвенцію прав дитини, що нині є основним міжнародним документом із захисту прав дітей. Крім України, 20 листопада День педіатра відзначають ще в 130 країнах світу. 

Святкування Дня педіатра це ще одна можливість привернути увагу широкої громадськості до питань забезпечення здоров′я і благополуччя дітей в усьому світі. Особливу роль у підтримці дитячого здоров’я відіграють лікарі-педіатри. Фахівці цього профілю дбають про здоров’я малюка з першої миті життя. Педіатр консультує батьків з приводу того, як виростити малюка максимально здоровим і стежить за здоров’ям дитини аж до її повноліття.

Традиційно День педіатра святкується благодійними акціями, медичними симпозіумами, конференціями. Обмін досвідом та медична освіта в галузі педіатрії стають основними темами подібних заходів.

Привітання з Днем педіатра у віршах та прозі

Медпрацівників сердечно,
Вітаємо з вашим днем!
Нехай здоров’я буде вічним,
А решту – наживем!

***

Вітаю з Днем педіатра та в цей чудовий свято хочу побажати завжди бути на варті здоров’я дитини, запобігати лихі хвороби і усувати тяжкі симптоми, турбувати про славне підростаюче покоління і дарувати діткам свою турботу, браво продовжувати свою діяльність і зберігати добрим світ для кожного чада.

***

Як багато є лікарів хороших,
Таких як ви – на Україні одиниці,
І з року в рік ви знову і знову
Людей рятуєте мов вправні чарівниці.
У День педіатра бажаю вам усього
Що ви бажаєте маленьким пацієнтам:
Здоров’я, щастя, а поганого – нічого,
Нехай у житті будуть кращі моменти!

***

Є така професія — дітей лікувати. У будь-яку погоду ви поспішаєте на виклик, якщо малюк захворів. Будь капризуле без праці поставите градусник. Для кожної схвильованою мами знайдете потрібне слово. Лікарі-педіатри — справжні феї в білих халатах! У ваше професійне свято хочеться побажати невичерпного запасу душевних сил і побільше щасливих здорових дітей навколо в нагороду за вашу працю.

***

Ви чиєсь життя рятуєте кожен день.
І вас привітати зі святом нам не лінь.
Бажаємо професійного вам зросту!
І нехай все в житті буде радісно і просто!

***

Педіатра, вітаємо вас з вашим професійним святом. Лікувати людей — одна з найважливіших професій, а лікувати дітей — це зберігати наше майбутнє. Бажаємо вам любові і благополуччя в родині, міцного здоров’я, гарною заробітною платою, нехай ваша праця приносить вам задоволення. Зі святом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *