Не звільнення територій: український штурмовик назвав головне завдання у війні

Головне завдання Збройних сил України у війні – це зробити небоєздатною російську армію. 

Таку думку висловив командир першого штурмового батальйону третьої ОШБР ЗСУ Петро Горбатенко “Ролло” у інтерв'ю Наталії Мосейчук у межах авторського проєкту “Мосейчук+”.

“Головне завдання війни – не стільки звільнення територій, скільки знищення особового складу, техніки і вогневих засобів противника. Ми територію можемо не звільнити, ми можемо зробити небоєздатною російську армію, і потім територія сама звільниться. Пам'ятаємо, що у Першій світовій війні Німеччина програла, знаходячись на чужій території”, – вважає він.

На його думку, щоб деокупувати Донбас із меншими втратами, потрібно його не штурмувати, а взяти в кільце. 

“Регіон Донбасу – це міська агломерація забудов. У всіх попередніх конфліктах його намагались не стільки штурмувати, скільки обходити, і потім вже переходити до зачистки. Питання, наскільки буде вдало витрачати ресурс на бої на цьому клаптику, ніж провести маневр з його оточення – в тому числі коридор між Маріуполем і Донецьком, орієнтовно Волноваха, і через Харків-Луганськ обійти. Я думаю, краще було б зробити так. Але є проблема з застосуванням техніки, і ця проблема називається БПЛА різного характеру дій. І ми переходимо ближче до Першої світової, там, де в основному все відбувається “на нозі”, – сказав Горбатенко.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: “РОЛЛО” — ВІЙСЬКОВА АРИСТОКРАТІЯ. Наталія Мосейчук — Петро Горбатенко

Нагадаємо, генерал армії Америки у відставці Веслі Кларк розповів, як Україні швидко виграти війну.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *