Путін звільнив командувача на Херсонському напрямку: Дикий вказав на цікаву деталь

Росія відправила у відставку генерал-полковника Олега Макаревича на посаді командувача російським угрупованням військ “Дніпро”, яке діяло на Херсонському напрямку. Його замінив командира десантних військ генерал-полковник Михайло Теплінський.  

Таку думку висловив екскомандир роти батальйону “Айдар” Євген Дикий.

За його словами, призначення Теплінського – це визнання того, що в них там “горить”, вони – на межі катастрофи. 

“Це вже стаціонарний плацдарм (ЗСУ на лівому березі Херсонщини – ред.). Моментом визнання того, що плацдарм відбувся, можна вважати зміну командувача їхнього угрупування “Днєпр”. Коли вони зняли генерала, який багато місяців там командував, і терміново кинули туди достатньо відомого російського генерала Теплінського, командира десантних військ. Нагадаю, що десантні війська в них вважаються елітою, і цю еліту вони кидають на затикання дірок, де “горить”. Призначення Теплінського – визнання того, що в них там “горить”, на межі катастрофи. Відповідно, вживаються термінові заходи. Але поки я не бачу проривних серйозних рішень з їхнього боку. У них наразі немає достатнього ресурсу ні людського, ні саперного, щоб зробити лінії оборони, як на “лінії Суровікіна”, – сказав він.

Нагадаємо, Путін відправив у відставку командувача російським угрупованням військ “Дніпро”, яке діяло на Херсонському напрямку генерал-полковника Олега Макаревича. 

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *