Жінка настільки змінила зовнішність, що не могла оновити права: якою вона була до пластики (фото)

Жінка розповіла, що її зовнішній вигляд настільки сильно змінився після пластичних операцій, що вона не могла продовжити свої права водія.

Про це пише Daily Star.

Деніз Роша витратила приголомшливі 250 000 фунтів стерлінгів на покращення своєї зовнішності, і хоча вона задоволена своїм перетворенням, це заважає іншим аспектам її життя.

Зокрема, 39-річну жінку допитали співробітники під час спроби отримати нові права водія, оскільки її попросили підтвердити свою особу за допомогою іншого документа. Поділившись своєю старою фотографією, видно, що у неї невеликі губи, інша форма обличчя та інший ніс.

“Вони не повірили, що це була я. Я розумію їхню роботу і знаю, що їм дійсно потрібно це перевірити, але це була справді кумедна ситуація, і я на це не очікувала”, – пояснила бразильська адвокатка.

Уродженка Сан-Паулу, відома в Інтернеті як “найгарячіша адвокатка у світі”, пояснила, що ніколи не думала, що її процедури змусять її “пройти через це”.

Протягом багатьох років Деніз неодноразово лягала під ніж пластичного хірурга. Вона тричі робила пластику грудей, ринопластику, ліпосакцію та “інтимну операцію”, а також робила процедури ботоксу та фенолового пілінгу.

Вона прокоментувала: “Я дуже задоволена результатами – все вийшло так, як я хотіла”.

На щастя, зрештою все було залагоджено, і Деніз вдалося отримати права водія. Для цього їй довелося зробити нову фотографію і виконати розпізнавання облич.

Нагадаємо, відомого американського ютубера поховали живцем на 7 днів. Під час експерименту він плакав декілька разів.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *