Визначилися всі учасники Клубного чемпіонату світу-2023: коли та де відбудеться турнір

Стали відомі всі сім команд, які візьмуть участь у Клубному чемпіонаті світу 2023 року.

Останню путівку на турнір завоював бразильський “Флуміненсе”, який напередодні у фіналі Кубка Лібертадорес за підсумками екстратаймів здолав аргентинський “Бока Хуніорс” (2:1).

“Окленд Сіті” (Нова Зеландія) – переможець Ліги чемпіонів ОФК

“Аль-Іттіхад” (Саудівська Аравія) – чемпіон Саудівської Аравії (господар турніру)

Клубний чемпіонат світу-2023 відбудеться від 12 до 22 грудня у Джидді (Саудівська Аравія). “Манчестер Сіті” та “Флуміненсе” розпочнуть свій шлях на турнірі одразу з півфіналів.

Нагадаємо, чинним переможцем КЧС є мадридський “Реал”, який у фіналі минулого розіграшу турніру обіграв саудівський “Аль-Хіляль” (5:3). Тоді ворота “вершкових” захищав Андрій Лунін. Він став першим українцем, який зіграв на Клубному чемпіонаті світу та першим в історії України володарем цього трофею.

“Королівський клуб” є рекордсменом за кількістю перемог на Клубному чемпіонаті світу. Мадридський гранд вигравав цей турнір п'ять разів.

“Вишгородський Зідан”: у матчі Першої ліги футболіст головою вдарив арбітра у груди (відео)

Красивим ударом злету: екскапітан “Динамо” Сидорчук забив дебютний гол у Бельгії (відео)