“Дженоа” з Малиновським програла аутсайдеру Серії А (відео)

“Дженоа” українця Руслана Малиновського поступилася “Кальярі” у виїзному поєдинку 11-го туру італійської Серії А – 2:1.

Перший тайм зустрічі минув без голів. На початку другої половини гри команди обмінялися голами: на 48-й хвилині господарів вивів уперед Беніто Віола, але вже через три хвилини нападник “грифонів” Альберт Гудмундссон зрівняв рахунок.

Вирішальний гол у цьому поєдинку глядачі побачили на 69-й хвилині. Його автором став захисник “Кальярі” Габріеле Дзаппа.

Малиновський вийшов у стартовому складі своєї команди та провів на полі 84 хвилини, після чого його замінили. На 28-й хвилині український півзахисник отримав жовту картку.

Огляд матчу

Після цього матчу “Дженоа” з 11 очками посідає 15-те місце в Серії А. “Кальярі”, здобувши другу перемогу поспіль, з 9 балами залишив зону вильоту та розташовується на 17-й позиції.

У наступному турі італійського чемпіонату Малиновський і Ко 10 листопада приймуть “Верону”, а команда Клаудіо Раньєрі днем пізніше на виїзді зіграє з “Ювентусом”.

“Вишгородський Зідан”: у матчі Першої ліги футболіст головою вдарив арбітра у груди (відео)