Суперсенсація була близько: “Ліверпуль” ледь уникнув поразки від дебютанта АПЛ (відео)

“Ліверпуль” на виїзді зіграв унічию з “Лутоном” у матчі 11-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ). Поєдинок на стадіоні “Кенілворт Роуд” завершився з рахунком 1:1.

Мерсисайдський клуб був абсолютним фаворитом зустрічі, але велику кількість своїх моментів не реалізував.

А ось “Лутон”, який вперше в історії вийшов до еліти англійського футболу, своїм шансом скористався. На 80-й хвилині Тахіт Чонг результативно завершив швидку контратаку своєї команди.

Господарі поля відчайдушно намагалися втримати перемогу, яка стала б для клубу першою домашньою в АПЛ. Однак підопічні Юргена Клоппа у компенсований час вирвали нічию – на 90+5-й хвилині забив Луїс Діас.

Огляд матчу

Після цього матчу “Ліверпуль” (24 очки) посідає третє місце в АПЛ. “Лутон” (6 балів) піднявся на 17-ту позицію, відправивши до зони вильоту “Борнмут” українця Іллі Забарного.

У наступному турі “червоні” 12 листопада приймуть “Брентфорд” українця Єгора Ярмолюка, а новачок АПЛ днем раніше на виїзді зіграє з “Манчестер Юнайтед”.

Вихід Зінченка на заміну не врятував: “Арсенал” зазнав першої поразки в сезоні АПЛ (відео)

“Манчестер Сіті” знищив “Борнмут” Забарного та вийшов на перше місце в АПЛ (відео)

“Евертон” з голом Миколенка не втримав перемогу над командою екстренера “Шахтаря” в АПЛ (відео)